| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Ultima chiusura del pannello | Pannello di manica telescopica |
|---|---|
| Superficie | Mdf |
| Porta dentro porta o no | Decisione del cliente |
| Applicazione | Sala conferenze, sale banchetti, centri espositivi |
| Insonorizzazione | Fino a 43-50dB |
| Ultima chiusura del pannello | Pannello di manica telescopica |
|---|---|
| Applicazione | Sala conferenze, sale banchetti, centri espositivi |
| Superficie | Fabbricazione a partire da: |
| Isolamento acustico | Fino a 43-50dB |
| Classificazione del fuoco | Classe A |
| Caratteristica | Acustico |
|---|---|
| Valutazione del fuoco | Classe A |
| Superficie | Mdf |
| Sistema di tracciato | Traccia in alluminio con rullo |
| Insonorizzazione | Fino a 43-50dB |